Zimní rybolov a lov na dírkách

Máte v oblibě zimní období a nebaví Vás sedět doma a koukat se bezduše na televizi? Máte rádi rybaření a chtěli byste opět ulovit nějakou rybu? Zimní rybolov bude tedy tím správně vynaloženým časem, kdy se můžete radovat z příjemného výsledku.

Lov na dírkách

Doba, která je pro mnoho rybářů, nepříliš vhodná k rybaření. Neúrodná, kdy čistíte své navijáky, třídíte krabičky, vylepšujete či leštíte pruty? Rybáři se nám v poslední době rozdělili do dvou táborů, z nichž ten první, čistí rybářskou výbavu a nechává ji možnost odpočinku, na rozdíl od druhé poloviny rybářů, jenž byli učarováni možnostmi zimy i rybolovem. Nevšední způsob lovu, tedy lov na dírkách byl povolen v rámci ČR i omezen pouze pro několik soukromích revírů.Bezpečnost na ledě »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23562 (magazinrybar.cz#26)