Zimní rybolov

Máte rádi zimní krajinu a nechcete jen tak vysedávat u televizních obrazovek a cpát se cukrovím? Milujete rybaření a adrenalin? Pak je právě rybolov v zimě určený pro Vás.

Zimní rybolov

Zimnou dotčené ryby i rybky se za potravou extrémně nehoní a rybáři se také rozdělují do dvou skupin. Jeden tábor trpělivě vyčkává na příchod jara a užívá si Vánoc doma. Druhý tábor se aktivně zapojuje do kouzla zimního rybolovu. Už jen pro poslední i nynější dobu, se rozšířilo chytání na dírkách, které díky bohatým úlovkům na silně zarybněných soukromých revírech zlákalo početné a stále se rozrůstající řady zájemců.

Při pohledu zpět do oblasti rybolovu jistě víte, že byl v Česku lov na dírkách dlouho zakázán. V poslední době nám však soukromé revíry otevírají možnosti v chytání ryb na dírkách. Proč se rybáři nemají k zimnímu rybolovu v takové síle, jako v období jara, léta i podzimu? Příčinou se stává pro určité jedince vyšší technická náročnost zimního rybolovu a značná míra nepohodlí.Vryla se Vám rybařina hluboko pod kůži? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23561 (magazinrybar.cz#25)