Pomůcky při lovu na dírkách

Jak vypadá dírkařská výbava? Drželi jste ji někdy v ruce? Ne vždy je jednoduché manipulovat s náčiním v zimě. Nicméně doba pokročila a zimní rybolov nabízí řadu pomocníků, jenž Vám rybaření zjednoduší a zpříjemní.

Přístřešky pro zimní rybolov

Dírkařské přístřešky jsou obecně známé jak začínajícímu, tak zkušenému rybáři. Využívají se především jako obrana proti větru a prostředek k udržení teploty.

Jedná se o jakýsi stan s pevnou podlahou nebo jen na bok postavené vanovité sáňky. Přístřešek může být doplněn i kamínky. V poslední době se rovněž tak můžete setkat i s rybářskými domečky, které jsou na rozdíl od přístřešku hůře posouvatelné.

Bývají umístitelné pouze více méně na stálém místě a vznikají tak i dírkařská města. Domek můžete sestavit přímo na ledě, přitáhnout jej přívěsem nebo je pojízdný na kolečkách. Některé mají kuchyňku, prostory na spaní dokonce i televizi se satelitem.«« Stojan na prut a vrtačka pro zimní rybolov Zatlačovátko a naběračka pro zimní rybolov »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23565 (magazinrybar.cz#100)