Pomůcky při lovu na dírkách

Jak vypadá dírkařská výbava? Drželi jste ji někdy v ruce? Ne vždy je jednoduché manipulovat s náčiním v zimě. Nicméně doba pokročila a zimní rybolov nabízí řadu pomocníků, jenž Vám rybaření zjednoduší a zpříjemní.

Stojan na prut a vrtačka pro zimní rybolov

Neodmyslitelné pomůcky rybářů. Stojan na prut a vidlička k bobkařině. Můžete narazit na skvělé domácí výrobky či komerčně prodávané produkty. Praktické a obecně známé jsou stojánky umístitelné na kýbl s krmením nebo rybičkami, ale hodí se i různé trojnožky či čtyrnožky. Se stojánkem dosáhnete při pasivním lovu lepší viditelnost, rovněž tak docílíte prevence před stažením prutu rybou.«« Echolot při lovu na dírkách Přístřešky pro zimní rybolov »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23565 (magazinrybar.cz#100)