Pomůcky při lovu na dírkách

Jak vypadá dírkařská výbava? Drželi jste ji někdy v ruce? Ne vždy je jednoduché manipulovat s náčiním v zimě. Nicméně doba pokročila a zimní rybolov nabízí řadu pomocníků, jenž Vám rybaření zjednoduší a zpříjemní.

Echolot při lovu na dírkách

Je jasné, že rybky i ryby musíte hledat v zimě pod vodní hladinou, jako je tomu i v teplém období. Skvělou pomůckou Vám bude tedy echolot, který je uzpůsobený pro lov pod ledem. Sonda se aplikuje přímo do dírky a mívá pochopitelně mnohem menší úhel snímání, přibližně do 20 stupňů.

Kvalitnější echolot bývá rozšířen i možností, dostat se skrze pevný povrch, kdy je oproti klasického echolotu výhodný tím, že nemusíte jeho sondu vůbec aplikovat do vody. Stačí ji pouze přiložit k ledu a hned máte představu o samotném dnu i o dění pod Vámi ještě před navrtáním díry. Takovýto druh echolotu má sondu schopnou měřit i přes 50 cm silný led, kdy má možnost měřit až do hloubky 30 až 35 metrů.«« Pomůcky při lovu na dírkách Stojan na prut a vrtačka pro zimní rybolov »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23565 (magazinrybar.cz#100)