Pomůcky při lovu na dírkách

Jak vypadá dírkařská výbava? Drželi jste ji někdy v ruce? Ne vždy je jednoduché manipulovat s náčiním v zimě. Nicméně doba pokročila a zimní rybolov nabízí řadu pomocníků, jenž Vám rybaření zjednoduší a zpříjemní.

Motorový vrták při lovu na dírkách

Je jasné, že si v nynější době můžete motorový vrták zapůjčit, nicméně, počkáte si. Proces čekání, dovážky, vystání si fronty neboť jde obvykle o jeden vrták, který je na celém rybníku. Tudíž nejste jediní, co by si rádi s vrtákem usnadnili práci. Mnohdy jde o vrták laciný, nijak zvlášť kvalitní, tupý apod. Není tedy nad vlastní vrták a ne erární k nápomoci celému rybářskému revíru.

Pokud jste se rozhodli si takovéto náčiní pořídit, výhra i snadná aplikace je jasná. Můžete použít dláta, sekery, nebo motorové pily či vlastní vrták s nímž bude zhotovování děr rychlé a snadné. Vrták má mít minimální průměr 150 mm. Pokud narazíte na 175 až 200 milimetrů je to ještě lepší.

Nikdo z Vás přeci nechce na závěr zdolávání zjistit, že se mu ryba do dírky nevejde a muset dovrtávat vedle další otvor. Motorové vrtáky je možné zakoupit v cenové relaci přibližně do dvou až tří tisíc. Záleží, jak kvalitní jej chcete.Echolot při lovu na dírkách »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23565 (magazinrybar.cz#100)