Lov plotic v zimě

Patříte mezi rybáře, kteří se nezabývají pouze lovem kaprů na položenou? Lákají Vás zimní říčky, sněhové okolí a jste otevřeni všestrannosti zimního rybolovu? Pak je výprava za ploticemi stvořená právě pro Vás.

Rybolov v zimním období

Krok za krokem k menším stojatým vodám, pokud samozřejmě nejsou pod ledem či snad malé říčky? Obliba určitých jednotlivců rybářů. Na stojatých vodách lovících pomocí winklepickeru, na hlubších místech nacházejících se blízko břehu i na říčkách, kdy se vyhledávají převážně hlubší místa, protože právě tam, se dá očekávat nějaká ryba, která bude ochotná zabrat i v zimě.

Královnou i oblibou zimy bývá v poslední době ryba plotice. Bere celý rok v době skutečných mrazíků, kdy máte velkou pravděpodobnost jejího úlovku.Lov plotic v zimě »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23563 (magazinrybar.cz#44)