Návazce ze splétaných materiálů

Správný rybolov se neobejde bez návazce i jeho nezbytné přípravy, která je součinná s určitými technikami lovu, jako je možnost lovu na plavanou, položenou i feeder. Jaký mají význam splétané materiály při lovu s krmítky a kdy náčiní použít?

Splétaný materiál – vlasce, pletenky

S poohlédnutím do minulosti můžeme zpozorovat, že jsou jasně viditelné rozdíly a doba hodně pokročila. Dříve se na hlavní vlasec navléklo olůvko, z izolačky nebo kousku ventilkové gumičky, kdy se vytvořila zarážka, na konec vlasce se připevnil háček a vše bylo vyhotoveno.

Později se však uchytila velmi rychle metoda nastražování přímo na vlasový přívěs mimo háček. Uplatnili se materiály měkčí a splétané, kdy se bez nich doposud řada rybářů neobejde nebo naopak, najdou se i takový, kteří jim nepřikládají žádný význam a chytají ryby dle svého úsudku, jenž v mnoha případech není úspěšný právě vzhledem k zanedbání dané oblasti vlasců či pletenek.Význam a použití splétaného materiálu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23560 (magazinrybar.cz#90)