Výprava za sumcem

Zaujala Vás oblast sumce, co-by největší sladkovodní ryby u nás? Čekáte netrpělivě na datum hájení dravých ryb? Máte rádi výzvy a akční rybolov? Pak je výprava za rybou, jako je sumec stvořená právě pro Vás.

Kouzlo sumců

Pokud se vydáte lovit sumce, pak je výhrou lovit jej ve dvou či více osobách. Jde o týmovou a akční práci. Každý z osob má svůj podíl na ulovené rybě, což je nesporným faktem. Sumec patří mezi opravdu nekompromisní ryby a bojovníky, kteří se perou o holí život, tudíž Vám jej nedají jen tak zadarmo. Danou rybu neulovíte vždy, proto, jste-li trpělivý i bystří a podaří se Vám to, jistě se Vám splnila výzva, kterou jste si dali.

Sumcařina je oblast nejen plná akce, týmové práce, ale rovněž tak nabízí řadu zajímavých přírodních zážitků, o kterých se Vám třeba nikdy nesnilo.«« Proces lovu sumců Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23558 (magazinrybar.cz#106)