Vábení sumce

Máte kladný vztah k lovu za pomocí kousku dřeva a dokážete čelit sumcům co-by nekompromisním soupeřům? Jak přimět sumce, aby zaútočil na Vaši nástrahu? Pokud patříte mezi rybáře, kteří mají rádi oblast sumců, pak je ryba jako sumec výzva právě pro Vás.

Vybavení pro lov sumců

Na vybavení si každý udělá svůj pohled a koneckonců, vždy si vybere dle své úvahy o které jste přesvědčeni navzdory všemu. Nicméně nejpoužívanější bývají pruty přibližně o nosnosti 200 až 1000 gramů v délce 210 centimetrů.

V poslední době se neuplatňují příliš navijáky nýbrž multiplikátory. Příčinou bývá plynulé spouštění nástrahy do potřebných hloubek. Šňůry můžete zvolit s nosností zhruba od 57 kg olova, která závisí na hloubce, proudění vody a rovněž tak i velikosti nástrahy, jenž činí přibližně 150 až 350 gramů s doutníkovým tvarem.

Velikost háčků závisí na nástraze. Jednoháčky, trojháčky patří do skupiny nerezových a obratlíky je vhodné dávat s nosností od 120kg.«« Vábení sumce Technika vábení sumců »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23557 (magazinrybar.cz#105)