Techniky sumcového rybolovu

Toužíte po velkolepém úlovku, který je téměř legendou? Jste zastánci adrenalinu, akce a velkých ryb, kdy si den za dnem přikládáte nové výzvy? Pokud-li ano, pak se stává sumec Vašim úhlavním nepřítelem, kdy nad ním máte možnost zvítězit.

Jste začátečník a vábničku držíte v ruce poprvé?

Pak na tom není nic složitého. Použijte vábničku s plochým zakončením. V případě malé hlavy ji používejte v mělkých vodách, je má daleko větší účinnost. Vábničky s velkou hlavou se převážně používají v případě hloubky na lomeném místě předpokládaného lovu přesahuje 10 metrů. Pokud nechcete dělat jakékoliv rozdíly ve vábničkách, pak je vhodnou koupí univerzální vábnička, která se používá na jakékoliv hloubce, přičemž je správné vábení podmíněno silou úderu podle hloubky lovného místa.«« Tvar a použití vábničky Proč zrovna lov na vábničku? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23555 (magazinrybar.cz#28)