Techniky sumcového rybolovu

Toužíte po velkolepém úlovku, který je téměř legendou? Jste zastánci adrenalinu, akce a velkých ryb, kdy si den za dnem přikládáte nové výzvy? Pokud-li ano, pak se stává sumec Vašim úhlavním nepřítelem, kdy nad ním máte možnost zvítězit.

Tvar a použití vábničky

Dva konce vábničky se liší v tom, že na jednom konci nástroje je vždy rukojeť a na druhém konci najdete trychtýřovitou nožku, jenž se mírně rozšiřuje masivním materiálem opracovaným do různých tvarů dle výrobce.

Masivní materiál je důležitý vzhledem k síle, pevnosti i stabilitě. I ten nejmenší méně kvalitní prvek rybářské výbavy Vás může připravit o tak velký úlovek jako je sumec. Zakončení nabízí různé možnosti, od rovných po vyboulené. Velikost a tvar ovlivňuje hlasitost i tón vábení.«« Lov sumce na vábničku Jste začátečník a vábničku držíte v ruce poprvé? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23555 (magazinrybar.cz#28)