Techniky sumcového rybolovu

Toužíte po velkolepém úlovku, který je téměř legendou? Jste zastánci adrenalinu, akce a velkých ryb, kdy si den za dnem přikládáte nové výzvy? Pokud-li ano, pak se stává sumec Vašim úhlavním nepřítelem, kdy nad ním máte možnost zvítězit.

Lov sumce na vábničku

Dráždidlo, pukadlo, šplouchadlo, špláchadlo či vábnička, to vše jsou pojmy, za kterými se ukrývá dřevěné nebo plastové náčiní, do 40 centimetrů.

S náčiním, jako je vábnička se při lovu sumců setkáme dosti často. Je to jedna z řady techniky lovu. Ryzí zvuk vábničky, která oživí sumce, jenž zaznamenáme na monitoru echolotu. Správný výběr vábničky, špetka trpělivosti i cviku a výsledek je velmi příjemný.«« Nástražní rybky i ryby na sumce Tvar a použití vábničky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23555 (magazinrybar.cz#28)