Techniky sumcového rybolovu

Toužíte po velkolepém úlovku, který je téměř legendou? Jste zastánci adrenalinu, akce a velkých ryb, kdy si den za dnem přikládáte nové výzvy? Pokud-li ano, pak se stává sumec Vašim úhlavním nepřítelem, kdy nad ním máte možnost zvítězit.

V čem spočívá metoda bójky a jak postupovat?

Lov na bójku se stává metodou, jenž patří k nejrozšířenějšímu způsobu, který má spadeno na dravé ryby, jako jsou sumci. Jde o velmi jednoduchý a účinný způsob, který si řada rybářů chválí a nedá na něj dopustit.

Pokud-li jste stanovili místo výskytu sumce i jeho záběru, pak je vhodná doba umístit nástražní rybu, do místa, jenž čekáme, že se sumec objeví, způsobem, kdy je ukotvena tak, aby se nezamotala do vlasce. Postup, který jsme učinili je charakteristický a vhodný pro největší pohyb. Prut bychom měli při této metodě pokládat do vidliček tak, aby špička směřovala do vody.«« Techniky sumcového rybolovu Jak postupovat při lovu na bójku? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23555 (magazinrybar.cz#28)