Techniky sumcového rybolovu

Toužíte po velkolepém úlovku, který je téměř legendou? Jste zastánci adrenalinu, akce a velkých ryb, kdy si den za dnem přikládáte nové výzvy? Pokud-li ano, pak se stává sumec Vašim úhlavním nepřítelem, kdy nad ním máte možnost zvítězit.

Vhodná volba techniky lovu

Ať už zvolíte jakoukoliv techniku lovu a bude správná s vyhovujícím i patřičným náčiním, jenž je neodmyslitelnou součástí všech rybářů, pak se jistě můžete kochat nejen přírody z místa pevniny a posedu u břehu, ale rovněž okolím, jenž je rozdílem plné vody, kdy si spokojeně hovíte v loďce a těšíte se na úlovek, jenž může vážit i přes 100 kg. Není nic příjemnějšího, než díky správné technice i rybářským potřebám vyzrát nad nekompromisní rybou, jako je sumec.«« Zakotvená loď aneb lov vyvěšením Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23555 (magazinrybar.cz#28)