Techniky sumcového rybolovu

Toužíte po velkolepém úlovku, který je téměř legendou? Jste zastánci adrenalinu, akce a velkých ryb, kdy si den za dnem přikládáte nové výzvy? Pokud-li ano, pak se stává sumec Vašim úhlavním nepřítelem, kdy nad ním máte možnost zvítězit.

Lov vyvěšení z proudem unášené lodi

Převážně známí způsob lovu v Itálii než v ČR. Přitom se jedná o naprosto jednoduchou a naplňující techniku lovu. Rybáři z lodi vyvěsí pruty a nechají je působit dle proudu vody. Následně je loď zpravidla se loď odkotvuje a nechá se unášet vodní hladinou.

Nápomocným náčiním jsou vesla či elektromotor, jenž plní úlohu kontroly případného splavání, přičemž lze dosáhnout zvládnutí i kilometrových úseků řeky. V momentě, kdy se potopí kačena nastává záběr, kdy se obvykle stahují ostatní nastražené pruty a soustředění se zaměřuje na případný úlovek sumce.«« Lov z lodi a jeho varianty, vyvázání z ukotvené lodě Zakotvená loď aneb lov vyvěšením »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23555 (magazinrybar.cz#28)