Techniky sumcového rybolovu

Toužíte po velkolepém úlovku, který je téměř legendou? Jste zastánci adrenalinu, akce a velkých ryb, kdy si den za dnem přikládáte nové výzvy? Pokud-li ano, pak se stává sumec Vašim úhlavním nepřítelem, kdy nad ním máte možnost zvítězit.

Lov z lodi a jeho varianty, vyvázání z ukotvené lodě

Chytat sumce na tuto techniku je skvělá volba. Období jara a podzimu láká i vábí veškeré rybáře, jenž udává směr nových výzev v případě sumců. Ukotvit loď, zavedení nástrahy na místo, kam se nedá dostat ze břehu. Výběr takového místně, jenž je pravděpodobný výskyt sumců, jako nejčastěji převislé, popadané porosty, prohlubně na dnu či díry v březích.

Není nic snadnějšího, než ukotvit loď s rozumně dostatečné vzdálenosti od pevniny. Nápomocí se stává gumoví člun, díky kterému se uvazují a zaváží nástrahy za pomoci trhacího vlasce na převislé prostory či jiné prostory, v nichž se mohou sumci ukrývat.«« Nastražení ryb pro sumce Lov vyvěšení z proudem unášené lodi »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23555 (magazinrybar.cz#28)