Techniky sumcového rybolovu

Toužíte po velkolepém úlovku, který je téměř legendou? Jste zastánci adrenalinu, akce a velkých ryb, kdy si den za dnem přikládáte nové výzvy? Pokud-li ano, pak se stává sumec Vašim úhlavním nepřítelem, kdy nad ním máte možnost zvítězit.

Nastražení ryb pro sumce

Nastražení ryb pro sumce se rozděluje i liší hákem a jeho způsobu umístění. Hák bývá obvykle umístěn nejblíž ke splávku. Na vodách s nízkou intenzitou proudu nastavujeme rybu směrem hlavou od splávku, přičemž hák umístíme do svalu řitní ploutve nebo mezi hřbetní a ocasní ploutví.

V případě silně intenzivních proudů vody se nastražuje ryba opačným systémem, kdy má mít hlavu proti proudu. Háčky umísťujeme podle zvolených typů určité montáže, přičemž je důležité zohlednit montáž ve správném umístění. Pokud-li dáte rybu na montáž obráceně, hrozilo by zamotání a šílené rotování ryby, což by vodní život krapet odradilo a zastrašilo.«« Podvodní splávek a nástražní rybky Lov z lodi a jeho varianty, vyvázání z ukotvené lodě »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23555 (magazinrybar.cz#28)