Stojany a vidlice na pruty

Chystáte se na výpravu za rybolovem? Chcete si chvilku oddychnout a nedržet neustále prut v rukách? Bez správného náčiní byste nemohli rybařit a těšit se tak, z kolikrát pikantního úlovku, jenž příjemně potěší.

Jaké je rozdíl mezi stojanem a vidlicemi?

Snad, že vidlice už používá menší skupina lidí, než bylo zvykem. Náčiní, které zapíchneme do země a opřeme o ně prut byl vhodným prostředkem pro naše chvíle odpočinku či menšího schrupnutí. Nynější doba vidlice vylepšila a nahradila je stojany, které se staly špičkou na obchodním trhu.

Jsou charakteristické obzvlášť svým perfektním a jednoduchým zpracováním. Také jsou snoubené s estetikou i kompaktností. Mají funkci dosedání na rovnou plochu, tím nedochází k vytáčení ramen a válečků.«« Stojany a vidlice na pruty Výsledek stojanu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23553 (magazinrybar.cz#10)