Stojany a vidlice na pruty

Chystáte se na výpravu za rybolovem? Chcete si chvilku oddychnout a nedržet neustále prut v rukách? Bez správného náčiní byste nemohli rybařit a těšit se tak, z kolikrát pikantního úlovku, jenž příjemně potěší.

Stojany a vidlice na pruty

Každý rybář se nejednou rozhodne ulovit kapra. Všichni mají různé představy o tom, jakých by měl být rozměrů a jak by je vlastní úlovek potěšil. Obvykle při lovu na položenou odkládáme pruty do stojanů nebo vidliček.

Určití rybáři upřednostňují dokonce i specifické konstrukce stabilních stojanů, kdy na ně nedají dopustit. Taktéž je skupina rybářů, kterým naopak vyhovují výhradně vidličky či zavrtávací tyčky. S ohledem na kteroukoliv variantu se Vám nabízí možnost pořídit si dle Vašeho uvážení i pohodlnosti jakýkoliv výrobek.Jaké je rozdíl mezi stojanem a vidlicemi? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23553 (magazinrybar.cz#10)