Toss-Pot

Konec zimy, přechod ročního období a efektivní využití vnadění. Přibližme si tedy náčiní, jako je zlepšovák Toss Pot, který se týká ve většině případech rybářů, jenž jsou příznivci lovu odkládacího prutu. Novinky jsou vždy přínosem.

Co si představit pod pojmem Toss-pot?

Jde o malé plastové kalíšky, jenž se nasazují na špičku prutu (topset) už s montáží. Při použití Toss-potu ryby rychleji zakrmujete i chytáte.

Na rozdíl od klasického CUP-kitom je o něco menší a má různé způsoby uchycení na špičce topsetu. Mohou se použít jako klasický dokrmovací kalíšek, akorát s menším množstvím vnadící směsi.

Zvláštností jsou i méně známé Pepper poty. Jedná se o Toss-pot a vrhačkou, ve které jsou vyrobené otvory, jenž umožňují pomalé vypadávání červů. Uvítají to zejména rybáři, kteří se zaměřují na plotice či jiné druhy ryb vyskytujících se na jezerech.Prevence s Toss-potem »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23537 (magazinrybar.cz#67)