Sedlo navijáku

Kterýkoliv rybářský prut se skládá z různého náčiní. Jedním velmi důležitým náčiním je i sedlo navijáku. Tuhle šikovnou pomůcku ocení zejména rybáři, kteří využívají a drží prut častěji i déle.

Navijákové sedlo

Pohodlné sedlo navijáku ocení nejeden rybář. Uplatníte jej především u technik rybolovu, jako je známá přívlač i plavaná. Techniky rybolovu potřebují neustálý pohyb, uchopení prutu. Proto je sedlo vyhledávané – je šetrné k Vašim dlaním. Určitě není příjemné, držet prut, kdy jej v uchopení tlačí do ruky. Stejně tak navijákové sedlo oceníte i při lovu na feeder, kdy při stahování krmítek opravdu šetří Vaše ruce.Kvalitní sedlo navijáku »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23546 (magazinrybar.cz#89)