Rybolov bez motání

Motá se Vám průběžná sestava? Vše se točí, dělá neplechu a Vy nemůžete přijít na to, proč? Nejen začátečníci, ale i pokročilí rybáři mají sem tam nějaké problémy, jenž je omezí časově i pohybově v lovu, díky čemuž se připraví o možnost úlovku.

Rybaříme bez motání

Především začátečníci mají při lovu feederem problém, kdy se jim i jednoduchá průběžná sestava motá, a marně se snaží přijít na to proč. První, co je napadne, je vložit do sestavy nějakou plastovou trubičku nebo hadičku proti zamotání. Zcela jistě je to možnost a někteří rybáři už jinak, než s touto pomůckou nechytají.Prevence proti zamotání ve dvou bodech »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23536 (magazinrybar.cz#66)