Rybářství a rybářské potřeby

Vychutnávání si chvíle klidu, ticha a přírody, jsou pocity, jenž provází snad každého rybáře. Snaha přimět rybu, aby spolkla návnadu, šikovná manipulace s udicí a úlovek jako závěrečný výsledek Vaší snahy, to je rybářství.

Lovu na plavanou

Při tomto způsobu se používá většinou delší prut v rozměrech zhruba 2,7 – 3,5m. Měl by být osedlaný menším navijákem, který má smekavou činnost. Součástí je také splávek, který je navlečený na vlasci, nad vyvažovací zátěží a háčkem s nástrahou. Jeho správnou funkci poznáte tak, že drží nástrahu v určité hloubce a současně rybáři pomáhá odhalit zájem ryb o potravu na háčku.«« Jaké rybářské potřeby vybrat? Chytání na položenou s krátkým prutem »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23528 (magazinrybar.cz#1)