Rybaření s mikronymfami

Novinka v podobě malých napodobenin nymf vodního hmyzu, jako zpestření, které vábí i nedravé ryby. Miniaturní nástrahy, jenž ovládnou každého rybáře, který propadl kouzlu ultralehké přívlače. Náčiní, jenž si vydobylo místo v rybářských krabičkách.

Vzhled mikronymfy

Už od slova mikro můžeme očekávat miniaturní rozměry, jako je délka 2,5 cm. Tyto nymfy se tedy řadí do skupiny nejmenších umělých nástrah, kdy si nástraha zachovává skvělé pohybové vlastnosti.

Nymfa je napodobeninou vývojového stádia bezobratlých vodních živočichů, které ryby často preferují, jenž jsou důležitou složkou jejich přirozené potravy.

Barvy mikronymf mají širokou škálu, a tak není problém přizpůsobit barvu nástrahy podmínkám na dané lokalitě. Nástrahu tvoří vroubkované tělíčko, na kterém jsou tři páry nohou a jeden pár ploutviček. Celé nástraze dominují dvě delší elastická tykadla, která při oživování a vedení nástrahy velice pěkně pracují. Nymfa pak budí dojem, že jde o opravdu živou nástrahu.

Lze s ní úspěšně lovit na všech vodách, ať už jde o pstruhové či mimopstruhové revíry, nebo o tekoucí a stojaté vody. Své uplatnění najdou tyto nástrahy všude tam, kde jsou ryby. Jde jen o to, jak tuto nástrahu rybám nabídnout.«« Rybaření s mikronymfami Nastražení mikronymf »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23531 (magazinrybar.cz#59)