Rybaření s mikronymfami

Novinka v podobě malých napodobenin nymf vodního hmyzu, jako zpestření, které vábí i nedravé ryby. Miniaturní nástrahy, jenž ovládnou každého rybáře, který propadl kouzlu ultralehké přívlače. Náčiní, jenž si vydobylo místo v rybářských krabičkách.

Účinnost mikronymfy

O účinnosti mikronymf se přesvědčilo spoustu rybářů a s oblibou je k lovu přívlačí používají. Vývoj nástrah se žene stále kupředu a trendem je vytvářet stále účinnější a dokonalejší nástrahy. To byl zřejmě i záměr výrobce těchto mikronymf. Výrobce vsadil na velice věrnou napodobeninu a dal tak rybářům možnost prezentovat rybám nástrahu, která pro ně bude velice lákavým soustem a nevzbudí v nich podezření, že jde o léčku.Vzhled mikronymfy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23531 (magazinrybar.cz#59)