Rybaření bez loďky

Máte zálusk na pořádný úlovek? Snad největší výzvou u nás může být sumec. Sumec, jako král našich vod, kdy si na bez-kompromisního protivníka můžete počíhat i bez loďky. Chce to jen chuť, krapet trpělivosti a můžete odcházet s úsměvem na rtech.

Lov sumců po odhájení dravců

Pokaždé, když je v řece silný proud, rybáři obvykle používají k lovu sumce trollingové desky. Jde o prkénko, které bylo vyrobeno pro účely lovu na trolling. Sumcaři později zjistili, že se toto prkénko dá využít v proudu při lovu sumců.

Nejčastěji ho sumcaři používají při lovu z lodě. Při nastražení několika prutů a použití i několika prkének, nemusí mít strach, že se jim nastražené montáže do sebe zamotají. Prkénko se dá však uplatnit i při lovu ze břehu.Výbava při lovu na trhačku »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23533 (magazinrybar.cz#62)