Pstruhová sezóna

Rybolov je příjemná činnost, kdy osvobodíte mysl a zapojíte smysli, jenž jsou při rybolovu vnímavější a pozornější, nebo přeci jen, jde o úlovek a Vy jste lovci. Máte-li rádi mrštné ryby, rybky, pak Vám lov pstruhů a jejich sezóna jistě neuteče.

Výprava za pstruhy

Začínáte s rybolovem a honbou za pstruhy nebo naopak každoročně absolvujete výpravu, kdy docházíte k vodě natěšení? Mírně kalná voda, třeba i po dešti má své kouzlo. Stačí nahodit a vyčkávat. Můžete se však setkat i se situací, kdy po 10-ti až 15-cti náhodech zjistíte, že není něco v pořádku. Chytili jste na tentýž místě značný počet pstruhů a momentálně nic?

I pstruzi patří mezi rybky toulavé. Tudíž musíte počítat nejen s úspěchy, ale rovněž tak i s nezdarem. Nicméně i po takové hodině k Vám může přijít štěstí a podaří se Vám přelstít pstruha. Čím to však je, že pstruzi a nejen oni, tak rapidně zmizeli z míst, jenž jste lovili dříve?Rapidní vymizení ryb z místa loviště »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23547 (magazinrybar.cz#92)