Lov perlína na přívlač

Perlín je sice bílá ryba, nikoliv dravec, ale i přesto je můžete ulovit na přívlač. Se záměrem ulovit jinou rybu máte možnost narazit na hejno perlínů a nezbude Vám než se radovat z opakovaných náhozů a úlovků právě, jako je perlín.

Relax na rybách

Výprava na oblíbený rybník, kroky, jenž k němu smiřují. Se záměrem ulovit si třeba pstruha? Pěkného macka, který Vám vykouzlí úsměv na tváři. Stačí tak málo k uskutečnění radosti. Dopravit se na zvolené místo, koupit si případně povolenku a konečně nahodit.Perlíni a náhozy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23534 (magazinrybar.cz#63)