Lov candátů

Oprašte své vzpomínky, kdy jste se jako malí toulali s jedním prutem kolem říček a zaměřte se na rybu, co-by candáta. Sestava, jako taška s podběrákem, krabička plná drobností, prut a krok za krokem na rybářskou výpravu.

Trpělivost při lovu candátů

Není na škodu, oddat se chvíli klábosení, když se nic neděje. Žádný záběr ani žádná aktivita dravců napovídá k odpočinku a vzpomínkám, kdy si vyprávíte jako rybáři své rybolovné příhody.

Sestava však po čekání, jenž Vám nepřijde nikterak dlouhé nezůstane příliš dlouho v klidu. Znáte ten okamžik náhlosti a pocit nečekaného uchopení do dlaní svůj prut? Žblunknutí, nástraha a která v momentě zmizí pod hladinu vody.

Srdce by se rozbušilo snad každému začátečníkovi vzrušením z lovu. Tudíž opravdu rychle uchopit prut do ruky a vlasec postupně povolovat ujíždějícímu dravci, který si to směřuje kam se mu zlíbí. Chvíle vyčkání a následně rafinovaný zásek při pohybu vlasce. Faktory, díky kterým mocně ulovíte rybu.

Odpor ryby postupně znatelně slábl, boj se chýlil ke konci a úlovek byl na světě. Vyčkáváte dravce a ono je to candát, kterého jste už dlouhou dobu chtěli tak snažně ulovit? Pak je vhodné sáhnout rychle po podběráku a rybu podebrat.Velikost candátů »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23530 (magazinrybar.cz#58)