Aktivní lov štik na mrtvé rybky

Přívlač s umělými nástrahami je sice sportovnější a dynamická, ale mrtvé rybky tomu dodávají také své kouzlo. Rádi přemýšlíte o nových změnách? Zkoušíte verze nastražení a různé finty? Pak se vypravte na místo loviště a ulovte si nejednu štiku.

Postup při lovu na štiky?

Pokud jste pozornost lovu shrnuli na skupinu dravců, pak platí jedno pravidlo a to, že čím blíže dostanete nástrahu k rybě, tím lépe. Proto jsou přívlač a dynamický lov s mrtvou či živou rybkou účinnější než vyčkávací lov na jednom místě.

Jako rybář nabízíte potravu a dravec se rozhoduje, jestli ji přijme. Pokud se naopak rozhodnete chytat jen na jednom místě a nebudete ryby hledat, budete mít před sebou třeba jen jednu jedinou rybu, kterou se snažíte přemluvit k záběru.Aktivní lov štik »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23532 (magazinrybar.cz#60)