Všehochuť krmení, nástrah a boilií

Potýkáte se často se slovy, jako: „To krmení, co jsi mi dal, nechytá, příliš se mi nedaří a koupě nestála za nic?" Přitom kolikrát stačí opravdová maličkost, jako je správně zvolené místo loviště, aplikace a co se nestane, s krmením se dostaví výsled

Krmení nenese vždy vinu

Je alibistické, vymlouvat se na to, že krmení je či bylo špatné. Leckdy si to způsobíte i sami, tím, že volíte laciné rybářské výrobky, díky kterým odcházíte s naštvaným výrazem. Než tedy začnete soudit rybářské výrobky, bylo by vhodné zhodnotit, zda byl neúspěch v krmení nebo v neúspěšném způsobu rybolovu.Proč vlastně používat krmení? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23511 (magazinrybar.cz#15)