Vláčecí a umělé nástrahy

Máte zálusk pořídit si vláčecí či umělou nástrahu? Chcete donutit rybu k pohybu a nalákat ji správně, tak aby byl výsledek jednoznačný a Vy se mohli radovat z příjemného úlovku? Bez vhodně zvolené nástrahy se neobejdete.

Kdy se používají vláčecí nástrahy a co je jejich cílem?

Na tuto otázka je snadná odpověď. Vláčecí nástrahy se používají především pro lov dravých ryb. Cílem je donutit různými pohyby ryby k záběru. Současnost je obdařena novými metodami, proto výrobci vymýšlí stále nové a osvědčené věci, kdy se snaží zastínit konkurenci.

Můžete se setkat v odvětví obchodu s nástrahami, jako jsou twistery, woblery nebo třpytky (rotační, plandavky). Rovněž se rozdělují na různé druhy i jejich vlastnosti potápění. Může se jednat o vláčecí nástrahy plovoucí, umělé či potápivé.Co je to vlastně nástraha? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23516 (magazinrybar.cz#30)