Umělé nástrahy rybolovu

Rádi vláčíte? Je mnoho rybářů, kteří právě naopak od přírodních nástrah nedají dopustit na ty umělé. Přívlače, jenž jsou gumové, kdy nastává možnost ovlivnit chod nástrahy, který je srovnatelný s adrenalinovými sporty, ale zároveň je cenově dostupný.

V čem spočívá drop shot?

Háček s nástrahou by měl být několik centimetrů ode dna. Koncové olovo spustíte mezi kořeny, přičemž nástraze poskytnete pohyb lehkým poškubáváním prutu do stran, můžete nástrahu přizvednout a znovu spustit mezi kořeny. Pokud-li budete chtít lovit metodou drop shot, pak je doporučeno navštívit rybářskou prodejnu a dokoupit si koncové olovo, jenž se umísťuje mezi nástrahu a ono koncové olovo malí obratlík, který je součinný se spojem na spodní části slabšího vlasce. Pokud se tedy zachytíte s olovem o dno, přijdete pouze o olovo a zachráníte nástrahu.«« Drop shot a vedení v požadované vzdálenosti ode dna Vyzkoušejte drop shot i ostatní nástrahy a návnady »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23513 (magazinrybar.cz#18)