Rybolov s marmyškama

Rozhodli jste se pro umělou nástrahu a nevíte, kterou si zrovna pořídit? Toužíte po výpravě za lovem a příjemným pocitem výsledného úlovku? Pak se nabízí možnost, zvolit umělou nástrahu, jako je marmyška.

Marmyška jako univerzální nástraha

Umělá nástraha, určitá lákací zátěž s háčkem na níž se připevní nástraha, tomu by se dalo říci, jak jinak, než marmyška. Nepřítel kaprů, štik, plotic, bolenů i dalších druhů ryb.

Marmyšky jsou vražedné kombinace nástrah, kdy je nemůžeme zahrnout pouze do klasické přívlače, neboť lov marmyškou nese řadu prvků i metod rybolovu, jako je přívlač, plavaná i další metody. Je to všestranná kombinace, správná manipulace, rovněž vhodná rybářská výbava, to vše je důležitou rolí, jenž se odvíjí na výsledné činnosti rybáře.Marmyška a cizí vody »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23518 (magazinrybar.cz#35)