Pelety I.

To, že se pelety stávají populární není žádnou novinkou. Jejich příčka stále vzrůstá. Překonají pelety známé boilie? Jejich charakteristikou je nejen, co-by návnada, ale i účinná nástraha, jenž v poslední době vzhledem k univerzálnosti rybáři vyhledávají.

Známé pelety

Pelety na rozdíl od většiny druhů boilií fungují okamžitě a jsou tudíž vhodné i na velmi krátké rybářské vycházky. Sama o sobě je sice tvrdší než boilie, ale snáze absorbuje vodu a začíná se tedy rychleji rozpadat. Atraktivní hromádka z rozpadlé pelety a voňavý mráček, vznášející se nad ní, umí přimět k záběru i rybu, která zrovna nemá chuť k jídlu.Jaký je rozdíl mezi peletou a boilií? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23523 (magazinrybar.cz#80)