Nástrahy živočišného původu

Bez správně zvolené rybářské nástrahy nemusíte odcházet s příjemným pocitem ani s úlovkem. Jakou nástrahu zvolit a kdy ji uplatnit? Veškeré informace si postupně zodpovíme a probereme.

Nástrahy živočišného původu, různé druhy hmyzu a jejich nastražení

Období, kdy se líhne hmyz nebo hodinka, kdy spadá do vody, tak tohle je delikatesa každé rybky. Nejatraktivnější hmyz, jenž může být pouze první nastraženou nástrahou, kdy můžeme nalákat nejednu Plotici či kaprové ryby. Oblíbené jsou pro mlsné rybky Jepice i Luční koníci, pod které se obvykle řadí různé druhy kobylek, sarančat i jejich raná skákavá stádia.Chrostíci »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23515 (magazinrybar.cz#29)