Muškaření

Chcete muškařit? Pak víte,že jde o jednoduchou umělou nástrahu, která se za pomocí muškařské šňůry a prutu vhazuje do určitého místa loviště, kdy se vyhýbáte poškozování či zabíjení jiných živočichů pro jejich nastražování.

Vybavení muškaření

Ať už jde o kteroukoliv oblast rybaření, každá má svou úlohu, účel, jenž vyžaduje také „parťáky" k ryzí spolupráci, neboť jen tak docílíte příjemných úspěchů. Není nic příjemnějšího, než se radovat z úlovku, který jste nepředvídali.

Muškaření vyžaduje speciální potřeby, bez kterých byste se jako rybáři určitě neobešli. Muškařský prut, naviják, šňůra, nástrahy i další rybářské doplňky, jenž spadají pod oblast muškaření.Muškařský návazec »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23520 (magazinrybar.cz#37)