Lov s chlebovou vločkou

Jednoduchá nástraha, na kterou můžete ulovit i velkého kapra. Chlebová vločka, jenž si vydobývá místo, u čím dál větší skupiny rybářů. Rybolov není pouze o raritách, ale i experimentech a zábavě spojenou s relaxem.

"Chlebová vločka"

Jedná se o plátky bílého toustového chleba, kdy je lehce přestříknete vodou z rozprašovače a vložíte je do igelitového sáčku. Následně igelitový sáček vložíte do mikrovlnné trouby na malou chvíli a v momentě, kdy se sáček nafoukne, vznikne pára. Je tedy nutné vše vytáhnout a plátky chleba v sáčku za tepla zploštit (na plocho) jakoukoliv pomůckou, jako třeba i kuchyňským prkýnkem. Placku nechte vychladnout a znovu jí vložte do sáčku, aby zbytečně nevysychala.

Stačí sáhnout po vykrajovači, kdy se z placky vykrajuji kolečka připomínající právě ony zmiňované chlebové vločky. Ve většině případech se nastražují pomocí jehly s nekonečnou plastovou zarážkou na vlasový přívěs mimo háček. Před nahozením je vhodné sousto namočit do nějakého dipu, samozřejmě to však není nutností.Jak chlebová vločka funguje? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23521 (magazinrybar.cz#65)