Aromatický hnojáček

Vábný, aromatický hnojáček, který nebývá dvakrát příjemný lidskému nosu. Avšak není žádnou pohromou, jenž nám čichové smysly dávají znát. Nebýt tak silného aroma, neulovili byste třeba ani jednu rybu.

Hnojáčka si oblíbíte

Dřív nebo později nakonec ve vlastní touze po úlovku uděláte cokoli, abyste se dosáhli toho, po čem lpíte. Nástrahu, jako je hnojáček můžete hledat ve starém kompostu, nebo to ještě jde. Ovšem hnůj, i když už starší a hodně zetlelý, je pořád hnůj a k tomu má většina lidí samozřejmě odpor.

Většina lidí by se v hnojišti nehrabala ani nápad. Na rozdíl od správných rybářů, kteří všechno možné podstupují. A proč? Protože je hnojáček beze sporu skvělá nástraha k lovu mnoha ryb. Není to rousnice, žížala kopaná, ani kamenáč nebo žížala bahenní. Žádná dendrobena, ani žížala kalifornská. Jde o český hnojáček, kdy jej upřednostňuje velká skupiny rybářů.Dostupnost hnojáčků »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23522 (magazinrybar.cz#73)