Zakrmování lovného místa prakem

Každý rybář může být úspěšný, jen to chce vynaložit krapet úsilí. Výsledek spočívá v umění zvolit vhodné místo rybolovu, být přesný, obrnit se trpělivostí, neboť, ta růže přináší a naučit se manipulovat s náčiním, jako je prak.

Rybářské praky

Obchodní sféra v současnosti nabízí širokou škálu různých typů praků, rozdílnou konstrukcí i samotným výkonem. Pro krmení do cca 20 metrů, například na menších řekách, nebo u lovu na plavanou si celkem pohodlně vystačíte s prakem menším a méně výkonným, jako jsou různé plastové konstrukce.

Pokud se bude jednat o větší vzdálenost, pak je vhodné zvolit prak větší a výkonnější. Převážně se jedná o výrobky kovové (slitiny oceli nebo hliníku) nebo v kombinace s plastem. Výhodou je vysoká odolnost i praktická univerzálnost.

S prakem, který nabízí vyšší výkonnost můžete střílet návnadu dle momentální potřeby, klidně jen pár metrů od břehu. Rovněž tak i třeba 60 metrů, což s méně výkonným prakem nelze. Samotný výkon ovlivňuje použitá guma.

Použitá guma je totiž ve směs nejvíce opotřebitelnou součástí, jenž je dobré studovat a zohlednit veškeré faktory, jenž tomu napomáhají. Neboť, zda-li se na praku něco zničí, obvykle jde víceméně právě o gumu.Guma snoubená s prakem »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23510 (magazinrybar.cz#76)