Těstovinové nástrahy rybolovu

Těstoviny se pojí s historií, kdy je pro určité jedince známé, že nudle z rýžové mouky zřejmě přivezl ze své cesty do Itálie Marco Polo. Těstoviny jsou v nynější době nastaveny jako surovina jídelníčku,rovněž tak i rybářská potřeba.

Jak připravit těstoviny?

Vhodná příprava kolínek tkví v běžném, nijak nesložitém způsobu. Po scezení je musíte propláchnout studenou vodou, nechat okapat a pak je prosypat strouhankou. Strouhanku může nahradit i jakákoli vnadící směs.

Pokud-li kolínko nastražíte a nahodíte, budou se z něj ve vodě uvolňovat maličké lákavé kousíčky. Nabízí se i kreace. Kolínka jsou možné snadno barvit. Vystačíte si se špetkou potravinářského barviva, které přidáte do těstovin, hned po uvaření a pořádně jej s těstovinami promícháte. Různé barevné kombinace dokáží totiž zaujmout.«« Jaké těstoviny zvolit? Těstoviny a jejich nastražování »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23509 (magazinrybar.cz#47)