Těstovinové nástrahy rybolovu

Těstoviny se pojí s historií, kdy je pro určité jedince známé, že nudle z rýžové mouky zřejmě přivezl ze své cesty do Itálie Marco Polo. Těstoviny jsou v nynější době nastaveny jako surovina jídelníčku,rovněž tak i rybářská potřeba.

Jaké těstoviny zvolit?

V podstatě nezáleží na tom, jaký druh konkrétně zvolíte. Měly by být však uvařeny tak, aby byly tužší. Pokud-li tak neučiníte, můžete se smířit s tím, že nebudou správně držet na háčku. Taktéž je ryby rychle strhnou a o kvalitním náhodu se Vám může jen snít.

Vhodnější je proto, je zcela nedovařit. Při lovu uplatňuje velká skupina rybářů těstovinová kolínka, kdy je může dostat na trhu ve dvou velikostech. Velikost volíte dle toho, na jaké ryby máte spadeno. Větší kolínka – větší ryby. Menší kolínka – menší ryby.«« Nástrahy těstoviny Jak připravit těstoviny? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23509 (magazinrybar.cz#47)