Kukuřičný pamlsek

Rybářský prostředek, který se dá upotřebit kdykoliv si namanete. Kterékoliv roční období provází kukuřici, jako naprosto jedinečnou nástrahu, díky které můžete nachytat spoustu krásných i velkých ryb.

Kukuřice jako krmení

Jako rybáři můžete kukuřici koupit v supermarketu nebo v rybářské prodejně. Najdou se i takoví, kteří nelitují námahy a kukuřici si sami zavařují do speciálních nálevů. Převážně se jedná o sladké, slané nálevy, s alkoholem, s různými příchutěmi, barvivy apod.

Každý rybář upřednostňuje něco jiného. Tak, jako každému chutná něco jiného, tak si vybereme vždy to, co nás zaujme, výrobek, s nímž budeme spokojeni. Obecně je vhodná kukuřice ze supermarketu i z rybářských prodejen.

Rybářské prodejny mají obvykle jednu skvělou výhodu navíc. Kukuřice je hezky vyloupaná, tudíž jsou zrnka celá a tužší. Na rozdíl od kukuřice koupené v supermarketu, kdy se nejedná o zrnka loupaná, nýbrž seřezávaná z klasu a má měkčí konzistenci.

Nejde o nic zvláštního, jako pamlsek, jenž se týká kukuřice. Ryby si rády dopřejí něco lahodného. Kukuřici si dokonce mohou dopřát i drobnější kaprovité ryby. Nejčastěji však na danou nástrahu ulovíte cejny, plotice, líny a jiné ryby.Použití kukuřice na plotice i cejny »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23508 (magazinrybar.cz#46)