Rybářská pouzdra, tašky a batohy

Nebýt úložného prostoru, asi je na většině místech chaos a nepořádek. Díky šikovným věcičkám, jako jsou batohy, pouzdra i tašky určené pro odvětví rybářství, tak můžeme rybařit s přehledem, aniž bychom cokoli hledali dlouhé hodiny.

Rybářské pouzdra

Opět se můžeme jako rybáři setkat s různými typy rybářských pouzder, bez pochyb i značek, které mají zaručit větší kvalitu, už jen proto, že nesou výrobky jejich jméno. Pouzdra se rozdělují podle typu použití. Pokud chcete například pouzdro pro svůj prut, jistě oceníte možnosti, jako je volba mezi třídílným, dvoudílným nebo jednodílným úschovným prostorem pro pruty.

Úschovou jsou pro Vás i pouzdra na návazce a drobnosti. Slouží převážně k uložení návazců a pomůcek, pro jejich výrobu i další rybářskou bižuterii.Pouzdra na navijáky a cívky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23506 (magazinrybar.cz#9)