Vlasová metoda s feederem

Osvojili jste si systém lovu, ale máte místy mezery? Bádáte v oblasti vlasové metody? Chcete se vyvarovat případným problémům? Pak Vám nezbývá, než se ponořit do tajů lovu feederu a jeho vlasové metody.

Vlastnosti vlasové metody

Určitě zaujmou především nováčky v oblasti rybolovu. Netušíte o co se jedná? Jde o nástrahu, která je rybě nabízena mimo háček, ale zároveň s pevnou součástí koncové sestavy. Montáž je zakončena háčkem, u kterého je vlas, na níž se navléká nástraha. Na vlas se obvykle připevňují pamlsky, jako jsou kroupy, kukuřice, rohlík, chleba i jiné možnosti, které jsou takřka v jakémkoliv stavu.

Pokud chcete lovit na boilies, pak to bude jistě sporadicky, neboť se vydáváme na trať za dravými a velkými rybami. Obecně se používají kuličky do maximálního průměru 12 mm. Pokud chcete však lovit kapry větších velikostí, pak je lov feederem zcela zbytečný a měli byste jej smést a nahradit jej za náčiní pro kapra.Klasické nástrahy rybolovu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23499 (magazinrybar.cz#41)