Chytání na feeder I

Jak výstižně a správně chytat ryby na feederový prut? Co je to klipování a na co si dávat pozor? Přesnost nahazování u lovu na feeder patří mezi nejdůležitější krok na cestě k úlovku.

Silná gumička umístěná přes cívku

Co víc může být univerzální, než navléknout silnější kroužek gumy z duše kola na vlasec na cívce? Ideální tloušťka gumy je zhruba 5-10 mm, proto můžete být bez obav a nemusíte se bát, že Vám vlasec proklouzne. Usnadníte si vytažení gumy, stažením z cívky. V případě že by tedy ryba vehementně chtěla vlasec přetrhnout.

Umisťujte gumu na spodní část navinutého vlasce nebo u menších cívek. Velké ryby gumičky samy stahují z cívky dolů a gumička spadne na zem, v případě, že ji najdete, můžete ji znovu použít.«« Klip na cívce Tenká gumička umístěna pod klipem na cívce »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23500 (magazinrybar.cz#42)