Lov štik na přívlač

Máte spadeno na štiku? Chcete vyzkoušet něco nového? Přívlač, umělé nástrahy, imitace a léčka na dravé ryby. To vše jsou možnosti, jak si políčit na ulovení ryby, jako je právě nabízená štika.

Místo loviště štik

Pokud-li nelovíte zrovna v zimním období, pak je jasné, že rybám, jako jsou štiky vyhládlo a se stoupající vodou vzroste jejich chuť po pořádně šťavnatých menších rybkách. Období června či července je pro lov na přívlač zaměřeným zejména na štiky, jako ušitý. Se správně barevnou nástrahou, která se blyští mezi hejnem rybek je vhodnou volbou, neboť kdo by odolal tak neobvyklé pochoutce? Tudíž máte jako rybář se správně zvoleným místem lovu vyhráno.

Léto je pro štiky a jejich lov přínosné obvykle časně z rána nebo večer, kdy je přínosný vzestup hladiny vody a její teplota spřízněná s mírnými přeháňkami, větrem i ne příliš velkým ochlazením. Naopak je tomu u příliš zakalené nebo čisté vody s vysokými teplotami.

Místo loviště by mělo být převážně v místech, kde se štiky vyskytují nebo v jejich blízkosti. Jde o loviště, jako mohou být úkryty v podobě kořenů ve vodě, prohlubně, úseky řek a nádrží s kmeny i ponořenými větvemi.Správné nástrahy na štiky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23491 (magazinrybar.cz#38)