Lov pstruhů na Sbir

Také čekáte na pstruhové vláčecí závody? Břehy našich stojatých vod se naplní rybáři, kteří se budou ze všech sil snažit ulovit pstruha na všelijaké nástrahy. Do vodních hladin se ponoří nejedna nástraha a určitě mezi nimi bude i Sbir.

Co je to Sbir?

Sbir můžeme pojmout jako praktickou pomůcku, která Vám umožní dostat velmi malou nástrahu hodně daleko. Jde o zvláštní nosič drobných přívlačových nástrah. Má tvar slzy a najdete jej ve velikostech od skutečně jemných 4 gramů až po 50gramové bomby, jejichž použití připomíná spíše Kaprařské krmítko, než pstruhové přívlač.

Sbir může být potápivý, plovoucí i vznášejecí. Taková šikovná všestrannost. Nabízí výběr různých barev. Jako jsou sbiry modré, červené, zelené, růžové a jiné. Uplatňují se převážně součinně s přívlačovými pruty.

Jde o pruty krapet delší, zhruba 2,7 až 3 metry, a na rozdíl od obecně rozšířeného mínění, že se Sbirem dokáže lovit téměř každý, kdo chytil do ruky rybářský prut, je úspěšný lov se Sbirem také tak trochu umění.Výhody Sbiru »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23494 (magazinrybar.cz#68)