Lov parem na přívlač

Začínáte s rybařinou? Zkoušíte manipulaci se splávkem? Ono, pokaždé se zadaří a nadšení přechází v nové výzvy a poznávání. Než se nadějete, přičichnete třeba i k přívlači, jenž může vyplnit poměrně dlouho Váš rybářský život.

Lov parem na přívlač

Pokud ano, je dost možné, že se na Vás značně podepíše a Vy si budete moci užívat rybolovu na plné doušky. Cítit se účastníkem lovu i požitkářem odpočinku je disciplína, při které si dokonale vyčistíte hlavu.Praktikování přívlače »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23492 (magazinrybar.cz#54)